Někteří potřebujou přibrat, někteří zhubnout

9. června 2017 v 16:09 | Katherine |  Thought
než začneme,moc děkuji za komentáře u minulého článku.Jinak aktivita nebude tak intenzivní,jak jsem již psala,jsem nemocná a nemám co dělat.

Taky máte kolem sebe lidi, kteří tak nutně musí být hubení a "krásní" a odmítají jídlo?A znáte lidí, kteří jídlo a dokonce i pití potřebují? Uvědomili jste si někdy, že když vy si stěžujete,oni umírají? Tím nechci popisovat, že já sama jsem bůh ví jaký andílek,ale než něco odmítnu, zamýšlím se nad tím,co by za to dali jiní.A o tom bude dnešní článek.Nejvíce mě zabíjejí pro ana blogy,jak dívky píšou,že se se 40 kily chtějí líbit.Ano,ve váze,kdy jim při jejich výšce stoupají kosti.Neříkám,že nemají problémy,ale rozhodně jich mají méně,než africké děti,které jsou rády,že se vůbec nají a napijí,a že mají kde bydlet a mají celkově více dřiny, než my.A my si toho luxusu nevážíme.

Když se ještě vrátím k mentálním anorektičkám,nikdy nechápu,jak říkají o sobě,že jsou tlusté,jak počítají kalorie na potravinách.Pro mě nejhorší článek je tento: /zdroj lassee.blog.cz

pred pár dňami mi bola diagnostikovaná mentálna anorexia a samozrejme by som mala pribrať. vážne nechcem teraz schudnudnúť a stráviť tri mesiace v nemocnici. takže trocha priberiem, ostanem chvílu na tej váhe, budem sa tváriť že je všetko v poriadku a keď ma už nebudú toľko kontrolovať vrátim sa s5 k chudnutiu.

Já jsem proti Anorexii, možná i více,než proti cigaretám.Vždyť mají tolik let před sebou! Rozhodně si z těchto lidí neberte příklad.

Rozhodně bych si nechtěla projít takovým těžkým životem,jako Afričané.Viděla jsem na toto téma nespočet dokumentů a i po těch letech,kdy jsem je viděla naposledy, vím,jak vypadaly ty příbytky.Velké asi jako jeden pokoj,na zemi samé hadry,na kterých spali.Bylo mi potom celé dny hrozně a slíbila jsem si,že si věcí budu vážit více.A to se taky stalo.

Je spousta organizací, které nejen že chtějí Afričanům zajistit jídlo a pití, potřebné bydlení,ale také vzdělání a dopravní prostředky, které by jim alespoň trochu odlehčily.U nás nedávno byla organizace Kola pro Afriku,která vlastně vybírá jak zbrusu nová,tak i zrezivělá kola,která následně opraví nedostatky a věnuje je rodinám a dětem,aby měli snazší dojíždění nejen do školy,ale také na trhy.Protože chodí dvakrát denně do školy několik kilometrů a takové kolo je veliké odlehčení.Pokud byste se chtěli do projektu zapojit,stačí vyhledat kolaproafriku.cz a dozvíte se více.Nejde o žádnou placenou propagaci,jen vás chci seznámit s organizacemi, které se tohoto článku týkají.A věřte mi: Když chceme, pomůžeme.Jsou to lidé jako my.A měli bychom i z těchto chudých a pracovitých lidí respekt,z toho jak žijí a jak se se svým osudem perou.I vy, když budete chtít, můžete googlit,a najít spoustu organizací,pokud vás toto téma zajímá.

Dnes je to ode mě vše.Článek píšu a zpracovávám již hodinu a půl,takže budu ráda za vaše názory,dole máte pár organizací zabývající se nejen problémy afrických dětí.Doufám,že se vám článek líbil a odnesete si z něj něco.Jinak budu ráda,kdybyste se zapojili hodnocení hvězdičkami nad Facebookovým ,,To se mi líbí".Děkuji😊
~K.

.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 9. června 2017 v 19:52 | Reagovat

Krásný článek❤❤❤❤. Souhlasím s Tebou. Vůbec nechápu pro ana blogy. Přijde mi to jako hloupost. Když už chci shodit tak sportující, jim zdravější a pod. A ne, že nejím nic. Někteří afričané mají opravdu těžký život. Myslím si ale, že i někteří  lidé a děti v ČR to nemají v životě jednoduché. I přes to se zamyslím nad organizací Kola pro Afriku, protože si budu kupovat nové, neboť je mi to, co mám malé.🚲

2 Eliss Eliss | Web | 9. června 2017 v 20:52 | Reagovat

Já anorexii měla, a není jednoduché se z toho dostat, ale když se člověk té nemoci vzepře, jde to...

3 C. C. | Web | 10. června 2017 v 8:58 | Reagovat

Mentální anorexií jsem naštěstí nikdy netrpěla, ale s úmyslným hladověním zkušenost mám. Bylo to v období mých nejtěžších depresí. Teď už se snažím brát vše víc optimisticky, i když ne vždy je to snadné

4 Lucy Lucy | Web | 10. června 2017 v 21:57 | Reagovat

Máš hezká témata :-)

Slyšela jsem, že se letos ve Zlíně vybralo hodně kol, více než čekali, a měla jsem z toho velikou radost :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama